Освіта особливих дітей

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

 

Освіта особливих дітей

В Україні поширена система логопедичної допомоги дітям дошкільного віку.  В ДНЗ №8 «Волошка» організовано роботу груп  компенсуючого типу для дітей з мовленнєвими вадами, функціонує 2 логопедичні групи. Вчителі-логопеди Годунова Н.С., Рябченко Н.Г.

Головна мета корекційного впливу – формування у дітей правильного, чіткого, виразного мовлення з урахуванням лексичної та граматичної будови мовлення.

Організація роботи вчителів-логопедів здійснюється відповідно  Програми «Організація корекційно-розвивальної роботи в групах для дітей із порушенням мовлення» (авт. – Шеремет М.К., Стахова Л.Л., Кравцова І.В., Кравченко А.І.);

З метою забезпечення  ефективності процесу  роботи з  дітьми логопедичної групи  вчителі-логопеди  Годунова Н.С., Рябченко Н.Г. професійно  здійснюють діагностичну діяльність – вивчають анамнез, причини мовленнєвих порушень у вихованців, здійснюють обстеження мовлення, складають індивідуальні корекційно-компенсаторні плани роботи з кожною дитиною. Вчителі-логопеди здійснюють організацію  корекційної  роботи з  виправлення мовленнєвих порушень у дітей з використанням як традиційних видів роботи, так й елементів казкотерапії, логоритміки, ігротерапії.

Прокоментувати:

Переконайтесь що ви заповнили усі поля, відмічені зірочкою (*). HTML код не допускається

logo2

Ми чекаємо завжди,сповнені любові,
невгамовних малюків очі "волошкові"!
"Волошка" з любов`ю Вас вітає!

Швидкий доступ

Підписка

Підписатися на новини нашого сайту

За підтримки Студія it-works.